simple_img_5
simple_img_4
simple_img_3
simple_img_2
simple_img_1
* Voorjaar/Zomer 2016: Programma’s (meditatie cursussen, astrologische consulten, conferenties, workshops en retreats) in Nederland, Hongarije, Trinidad & Tobago, Frankrijk en India – Zie Agenda *

Het ontwaken van je eigen goddelijkheid


Hebben wij niet allemaal een ingeboren wijsheid die ernaar verlangt om het Licht te omhelzen en bij te dragen aan ons eigen geluk en aan een ideale wereld? Het is de universele energie van Liefde die ons zal herverenigen met mens, dier en plant.

Ons op de juiste manier te richten op onze wensen van wat wij willen met ons leven en met onze wereld is de eerste stap in de richting van een shift in ons bewustzijn.

Alle mogelijkheden zijn potentieel in ons aanwezig en door het innerlijke Zelf door ons te laten spreken komt alles als vanzelf aan het Licht.

Narada Kush


Narada Kush maakt gebruik van de oude wijsheid van de Veda´s om u te inspireren om uw eigen, unieke (innerlijke) pad te volgen. Zijn instrumenten zijn o.a. de Vedische Astrologie, Ayurveda, Meditatie, Deeksha, Satsang en Afstandsonderwijs.

Hij werkt samen met verschillende instanties in binnen- en buitenland (zie hieronder). Neemt u gerust contact op voor verdere informatie

Nederland

Naam instituut / organisatie  Link
Dutch University College, Wilp www.dutchuniversitycollege.nl
Ayurveda Centrum Bela, Eindhoven ayurvedischcentrumeindhoven.nl
Saraswati Art Publishers, Amsterdam www.indiaseboeken.nl
Rasayana Tantra Academie, Rotterdam www.rasayana-tantra-academy.nl
Ananda Yoga Centrum, Ellecom www.anandayogacentrum.nl
Dhana Laxmi, Chittra Rijs, Amsterdam www.dhanalaxmi.nl
Yogashram, Rosita Kalidien, Amsterdam www.yogashram.nl
TDM Diepte Meditatie Centrum Lelystad www.diepte-meditatiecursus.nl
Praktijk Linnaea, Minna Sangi, Zutphen www.linnaea.net
Huis Van Heelheid, Wageningen www.huisvanheelheid.nl
Zenschool Waalre, Yvonne Voets www.zenschool.nl
Spiritueel Centrum Veda Udaya, Veldhoven  www.veda-udaya.nl

Buitenland

Naam instituut / organisatie  Link
Blue Star International, Trinidad & Tobago www.blue-star.org
Oriental/Ayurvedic Center, Hongarije www.droberkampmaria.freeweb.hu
Blue Star International, Trinidad & Tobago www.blue-star.org
Oneness University, Sri Ammabhagawan, India www.onenessuniversity.org
Kala Ashram, Udaipur, India www.kalaashramfoundation.com
Ezerkincs Eletmod Centrum, Hongarije www.ezerkincs.hu
Spiru Haret University, Boekarest, Roemenie www.spiruharet.ro

 

Opgave voor een consult, training, lezing, opleiding of andere activiteit is mogelijk via email of aanmeldingsformulier

Narada Kush Lelystad
Kush Consultancy
kush1008@hotmail.com
www.naradakush.nl
(++31)-6-45052524
KvK 39094694



naar boven

website design and development service by Prismatix
website consultation and renewed by Direct Zichtbaar